Гальмівні колодки

Гальмівні колодки
Найбільш відомі виробники фрикційних виробів обґрунтовано вважають, що ефективність, надійність і зносостійкість гальмівного механізму залежать від якості його складових. Один з найбільш важливих компонентів гальмівного вузла – безазбестові гальмівні колодки – і випускає компанія DАfmi. Вироби виготовляються методом гарячого формування суміші (в прес-формах з електрообігрівом). Стандартна безасбестовая фрикційна суміш, з яких на DAfmi виготовляються колодки, містить 20 і більше компонентів. Кожен з них відповідає за роботу гальмівної колодки в різних режимах навантаження. За відгуками покупців, колодки виробництва DAfmi надійні в експлуатації і вимагають невеликого часу для притирання. Вони мають високу механічну міцність, зберігають свої експлуатаційні властивості в районах з помірним, тропічним і холодним кліматом при температурі до мінус 60 ° С. Асортимент продукції підприємства сьогодні становить близько 500 найменувань колодок дискового і барабанного гальма для понад 2000 моделей автомобілів виробництва країн Азії, Європи і СНД. Продукція підприємства представлена ​​торговими марками INTELLI, DTC, DАfmi SM і DАfmi HD.
INTELLI
Тормозные колодки_1

INTELLI – гальмівні колодки класу «преміум». Головна їхня відмінність – це використання при їх виготовленні
технологій SAVE DISC TECHNOLOGY (збереження гальмівного диску) і NOICE FREE (без шуму). В рамках даних технологій фрикційна суміш для гальмівних колодок INTELLI містить не сталеві волокна, а матеріали мінерального і рослинного походження.

Стендові і дорожні випробування показали, що завдяки цьому колодки INTELLI дозволяють знизити знос гальмівного диска в 2-4 рази (в залежності від типу автомобіля та умов його експлуатації) в порівнянні з металловмісткими. При цьому гальмівні колодки INTELLI на 100% відповідають вимогам до фрикційним виробів автовиробників в країнах Європи і Азії.

Гальмівні колодки INTELLI – це:

  • ефективне уповільнення руху з будь-якої швидкості
  • комфортність гальмування: шуми при гальмуванні знижені, а пластичність фрикційної накладки збільшена, що в
    цілому і забезпечує кращу інформативність педалі гальма
  • для любителів естетики буде важливо те, що фрикційний шар колодок INTELLI не залишає продуктів зносу на колісних дисках. Ви можете бути впевнені в їх чистоті!
DAfmi SM

DAfmi  – колодки дискового і барабанного гальма. Дискові  DAfmi SM продовжили фрикційні традиції DAfmi (популярних раніше колодок ТМ DAfmi , DAfmi-plus, DAfmi-T7) і вдало об’єднали в собі необхідні для комфортності гальмування властивості сталевих і мінеральних волокон. Зміст металевої вовни в цих колодках майже в два рази нижче, ніж в поширених безазбестових металовмісних гальмівних колодках. Звідси і назва SM (Semi Metallic), що означає «напівметалевий».

Гальмівні колодки DAfmi SM успішно пройшли натурні випробування на автомобілях підприємства, а також в ряді
автопарків, де машини експлуатуються в режимі таксі, на динамометричному стенді компанії DAfmi і в
незалежній лабораторії НАМИ (Москва, Росія).

При виробництві гальмівних колодок DAfmi SM в меншій мірі, але також використовується передова технологія SAVE
DISC TECHNOLOGY. Завдяки цьому дані вироби також забезпечують знос гальмівного диска, близький
мінімального. Термін експлуатації гальмівних колодок відповідає вимогам провідних виробників елементів гальмівних систем в Японії, Кореї та країнах Європи. Зусилля відриву накладки від заснування становить 4МПа (при нормі 2,54МПа). Коефіцієнт тертя залишається стабільним при нагріванні до 700 ° С, причому як в сухих, так і вологих  умовах експлуатації. 

Зносостійкість, фрикційні і міцності барабанних колодок DАfmi SM повністю відповідають вимогам АвтоВАЗу. Ці вироби з успіхом пройшли випробування на динамометричних стендах НАМИ (Росія) і АвтоЗАЗу (Запоріжжя).

В асортименті продукції підприємства барабанні колодки для ГАЗ-3302 «Газель», «Москвича-412», ЗіЛ “Бичок” 5301, Slavuta, Lanos, Sens і ще ряду іномарок. DAFMI HD

DTC

DTC – гальмівні колодки класу «економ». Окремі дорогі імпортні компоненти в них замінені якісними вітчизняними. Дані вироби розроблені в повній відповідності з вимогами автовиробників країн СНД. Вони пройшли численні випробування як на динамометричному стенді DAfmi, так і в незалежних випробувальних центрах Запорізького автомобільного заводу і «НАМІ» (Москва). За результатами випробувань гальмівні колодки DTC отримали сертифікат відповідності вимогам Технічного регламенту «Про безпеку колісних транспортних засобів» (діє в РФ з вересня 2010 року).

Основні характеристики DTC:

  1. безпечне і ефективне гальмування в будь-яких погодних умовах і дорожніх ситуаціях 
  2. стабільний коефіцієнт тертя при багаторазовому гальмуванні 
  3. ефективна експлуатація протягом 30 тис. км 
  4. малий знос гальмівного диску. 

 

 

DAfmi HD
Колодки дискового гальма ТМ DAfmi HD призначені для вантажних автомобілів і напівпричепів. Відмінною рисою цієї продукції є те, що матеріали, які містять мідь, в ній замінені більш ефективними екологічно чистими компонентами.

Дані вироби перевірені тривалими дорожніми випробуваннями. Асортимент гальмівних колодок DAfmi HD налічує всього чотири позиції, але їх застосовність охоплює всі найбільш поширені в країнах СНД вантажівки.

DAfmi
Тормозные колодки_6

Гальмівні колодки DAfmi призначені для УКВЗ № 71-631 – шестивісних пасажирських вагонів модельного ряду низкопольного трамвая. Дані гальмівні колодки мають конструктивну особливість: площа опорної пластини менше фрикційної частини. Із зазначеної причини їх випускають далеко не всі виробники фрикційних виробів. Для DAfmi це один з перспективних напрямків.

ГАЛЬМІВНІ ЕЛЕМЕНТИ
В активі заводу гальмівні елементи для комбайна «ДОН» і тракторів виробництва ПМЗ і ХТЗ, фрикційні вкладиші для ковальсько-пресового обладнання та інші вироби для машинобудівної, соледобувної, металургійної та поліграфічної галузей.