Гальмівні колодки

Гальмівні колодки

Найбільш відомі виробники фрикційних виробів обґрунтовано вважають, що ефективність, надійність і зносостійкість гальмівного механізму залежать від якості його складових. Один з найбільш важливих компонентів гальмівного вузла – безазбестові гальмівні колодки – і випускає компанія DАfmi.

Вироби виготовляються методом гарячого формування суміші (в прес-формах з електрообігрівом). Стандартна безасбестовая фрикційна суміш, з яких на DAfmi виготовляються колодки, містить 20 і більше компонентів.

Кожен з них відповідає за роботу гальмівної колодки в різних режимах навантаження. За відгуками покупців, колодки виробництва DAfmi надійні в експлуатації і вимагають невеликого часу для притирання. Вони мають високу механічну міцність, зберігають свої експлуатаційні властивості в районах з помірним, тропічним і холодним кліматом при температурі до мінус 60 ° С.

Асортимент продукції підприємства сьогодні становить близько 600 найменувань колодок дискового і барабанного гальма для більш 2500 моделей автомобілів виробництва країн Азії, Європи і СНД. Продукція підприємства представлена торговими марками INTELLI, DАfmi SM, DTC, DBB і DАfmi HD.

INTELLI
Тормозные колодки_1

INTELLI – гальмівні колодки класу «преміум». Головна їхня відмінність – це використання при їх виготовленні технологій SAVE DISC TECHNOLOGY (збереження гальмівного диску) і NOISE FREE (без шуму). В рамках даних технологій фрикційна суміш для гальмівних колодок INTELLI містить не сталеві, а мінеральні волокна та матеріали рослинного походження.

Стендові і дорожні випробування показали, що завдяки цьому колодки INTELLI дозволяють знизити знос гальмівного диска в 2-4 рази (в залежності від типу автомобіля та умов його експлуатації) в порівнянні з металловмісткими. При цьому гальмівні колодки INTELLI на 100% відповідають вимогам до фрикційним виробів автовиробників в країнах Європи і Азії.

Гальмівні колодки INTELLI – це:

  • ефективне уповільнення руху з будь-якої швидкості
  • комфортність гальмування: шуми при гальмуванні знижені, а пластичність фрикційної накладки збільшена, що в цілому і забезпечує кращу інформативність педалі гальма
  • для любителів естетики буде важливо те, що фрикційний шар колодок INTELLI не залишає продуктів зносу на колісних дисках. Ви можете бути впевнені в їх чистоті!

Весь асортимент продукції INTELLI має сертифікат відповідності EAC, а більша його частина – офіційне затвердження R90, видане Науково-дослідним автомобільним інститутом PIMOT (м.Варшава, Польща).

DAfmi SM
DAfmi  – колодки дискового і барабанного гальма. Дискові  DAfmi SM продовжили фрикційні традиції DAfmi (популярних раніше колодок ТМ DAfmi , DAfmi-plus, DAfmi-T7) і вдало об’єднали в собі необхідні для комфортності гальмування властивості сталевих і мінеральних волокон. Зміст металевої вовни в цих колодках майже в два рази нижче, ніж в поширених безазбестових металовмісних гальмівних колодках. Звідси і назва SM (Semi Metallic), що означає «напівметалевий». Гальмівні колодки DAfmi SM успішно пройшли натурні випробування на автомобілях підприємства, а також в ряді автопарків, де машини експлуатуються в режимі таксі, на динамометричному стенді компанії DAfmi і в незалежній лабораторії НАМІ (Москва, Росія). При виробництві гальмівних колодок DAfmi SM в меншій мірі, але також використовується передова технологія SAVE DISC TECHNOLOGY. Завдяки цьому дані вироби також забезпечують знос гальмівного диска, близький мінімального. Термін експлуатації гальмівних колодок відповідає вимогам провідних виробників елементів гальмівних систем в Японії, Кореї та країнах Європи. Зусилля відриву накладки від заснування становить 4МПа (при нормі 2,54МПа). Коефіцієнт тертя залишається стабільним при нагріванні до 700 ° С, причому як в сухих, так і вологих  умовах експлуатації. 

Весь асортимент продукції DAfmi SM має сертифікат відповідності EAC, а більша його частина – офіційне затвердження R90, видане Науково-дослідним автомобільним інститутом PIMOT (м.Варшава, Польща).

Зносостійкість, фрикційні і міцності барабанних колодок DАfmi SM повністю відповідають вимогам АвтоВАЗу. Ці вироби з успіхом пройшли випробування на динамометричних стендах НАМИ (Росія) і АвтоЗАЗу (Запоріжжя).

В асортименті продукції підприємства барабанні колодки для ГАЗ-3302 «Газель», «Москвича-412», ЗіЛ “Бичок” 5301, Slavuta, Lanos, Sens і ще ряду іномарок. DAFMI HD

Весь асортимент барабанних колодок виробництва DAfmi має сертифікат відповідності EAC, а більша його частина – офіційне затвердження R90, видане Науково-дослідним автомобільним інститутом PIMOT (м.Варшава, Польща).

DBB

Колодки дискового і барабанного гальма ТМ DBB добре відомі в Україні, РФ і Білорусі з 1998 року. З самого початку продукція під цим брендом позиціонує себе як найкраще співвідношення ціни та ефективності під час експлуатації. 

З 2017 року DBB-group входить до складу ТОВ «ДАФМІ». Весь обсяг продукції ТМ DBB випускається на потужностях заводу «ДАФМІ». 

При виготовленні цієї продукції використовуються матеріали і режими обробки, задіяні у виробництві гальмівних колодок INTELLI. 

У зв’язку з почастішанням випадків підробки гальмівних колодок DBB, з травня поточного року індивідуальна упаковка цієї продукції оснащена наклейкою із зображенням сонечка.

У продажу продукція з наклейкою з’явилася з середини червня, тому в роздрібній мережі деякий час будуть зустрічатися два варіанти упаковки: з наклейкою і без.

Про випадки підробки або при виникненні питань телефонуйте: +38 056 744-9-744 або пишіть на адресу: sale@dafmi.com.ua.

DTC

DTC – гальмівні колодки класу «економ». Окремі дорогі імпортні компоненти в них замінені якісними вітчизняними. Дані вироби розроблені в повній відповідності з вимогами автовиробників країн СНД. Вони пройшли численні випробування як на динамометричному стенді DAfmi, так і в незалежних випробувальних центрах Запорізького автомобільного заводу і «НАМІ» (Москва). За результатами випробувань гальмівні колодки DTC отримали сертифікат відповідності вимогам Технічного регламенту «Про безпеку колісних транспортних засобів» (діє в РФ з вересня 2010 року).

Основні характеристики DTC:

  1. безпечне і ефективне гальмування в будь-яких погодних умовах і дорожніх ситуаціях 
  2. стабільний коефіцієнт тертя при багаторазовому гальмуванні 
  3. ефективна експлуатація протягом 30 тис. км 
  4. малий знос гальмівного диску. 

 

 

DAfmi HD
Колодки дискового гальма ТМ DAfmi HD призначені для вантажних автомобілів і напівпричепів. Відмінною рисою цієї продукції є те, що матеріали, які містять мідь, в ній замінені більш ефективними екологічно чистими компонентами.

Дані вироби перевірені тривалими дорожніми випробуваннями. Асортимент гальмівних колодок DAfmi HD налічує всього чотири позиції, але їх застосовність охоплює всі найбільш поширені в країнах СНД вантажівки.

DAfmi
Трамвай_1++

Багаторічний досвід і виробничі потужності дозволяють заводу DAfmi випускати гальмівні колодки для міського транспорту.

Тут серійно виробляються:
  • Тип C126264 / D609-02 для трамваїв PESA моделі Twist і Foxtrot, Польща. Поставки для експлуатуючих організацій в Україні (Київ) і РФ (Москва).  
  • Тип D71-619M-02 / D609 для трамваїв УКВЗ. Поставки на конвеєр і для експлуатуючих організацій в РФ (Москва, С-Петербург) і в Латвію (Рига).  
  • Тип D050 для трамваєм T3M Tatra-Yug (Tatra T6B5) (Чехія, Україна) – поставки експлуатуючим організаціям в Україні.
ГАЛЬМІВНІ ЕЛЕМЕНТИ
В активі заводу гальмівні елементи для комбайна «ДОН» і тракторів виробництва ПМЗ і ХТЗ, фрикційні вкладиші для ковальсько-пресового обладнання та інші вироби для машинобудівної, соледобувної, металургійної та поліграфічної галузей.