Сезон аудитів на «ДАФМІ» триває

Сезон аудитів на «ДАФМІ» триває

Вже майже 29 років (рівно стільки компанії виповниться 31 січня) завод «ДАФМІ» випускає надійні елементи гальмівної системи. Вони затребувані в багатьох країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Високий рівень якості цієї продукції досягається завдяки кваліфікованому колективу підприємства. І, звичайно ж, діючій тут системі менеджменту якості.

У 2005 році система управління якістю, що функціонує на «ДАФМІ», вперше пройшла сертифікацію на відповідність стандартам ISO 9001: 2008. З цього моменту підприємство щорічно проходило аудит, який підтверджує виданий сертифікат. Зовсім недавно успішно пройшла чергову наглядову перевірку на відповідність ISO 9001: 2015. 20 грудня минулого року перевірку здійснив В’ячеслав Берестовий – провідний аудитор компанії QSCert-Ukraine, підрозділ QSCert, Нідерланди.

Даний сертифікат не є обов’язковим у сфері машинобудування. Але визнаний основоположним для побудови довірчих відносин між виробником і споживачем в сегменті запасних частин.

А ось сертифікат R90 є обов’язковою умовою для роботи з покупцями в Європі і на Близькому Сході. Керівництво заводу прийняло рішення отримати цей документ, щоб безперешкодно здійснювати поставки в країни Євросоюзу. І сьогодні 62 позиції гальмівних колодок INTELLI і DAfmi SM мають сертифікат R90, виданий Науково-дослідним автомобільним інститутом PIMOT, м. Варшава (http://www.pimot.eu). Це найбільша організація в Східній Європі, яка проводить наукові дослідження в галузі автомобілебудування і сертифікує транспортні засоби та їх частини на відповідність правилам ЄЕК ООН.

Слід зазначити, що технологія видачі сертифіката R90 має на увазі періодичну перевірку підприємства-виробника. Тому 23 січня на завод «ДАФМІ» прибули фахівці інституту PIMOT: пан Tomasz Zalewski і пан Jacek Miklaszewski. В ході їх візиту було проведено плановий аудит системи менеджменту якості компанії «ДАФМІ». Результати перевірки – відмінні.

Більше новин читайте на сторінці DAfmi у facebook

Больше новостей читайте на странице DAfmi в facebook