НОВИНКИ DAFMI 2020 IV

НОВИНКИ DAFMI 2020 IV

В IV-му кварталі 2020 року DAFMI підготувало ряд новинок – 8 колодок дискового гальма, 2 артикулу – барабанні колодки і 2 гальмівних диска.
В асортименті, в тому числі, з’явилися комплекти колодок (передні і задні) для популярних автомобілів Nissan Quashqai II (J11) 02.14 -… (американський клон Nissan Rogue), а також для красуні Mazda CX-5 в кузові KE, KF, GH.
З появою колодок ручника DA306 модельний ряд Mercedes Sprinter закривається повністю, в тому числі і гальмівними дисками. DA838 пропонується для всіх власників автомобілів на платформі Nissan-Renault – від Clio III до Nissan Micra III і Lada Vesta.
Гальмівні диски покликані допомогти із заміною гальм власникам Renault Duster і Megane III, а також найпопулярніших автомобілів сімейства VAG на базі Golf IV, в т.ч. і Skoda Octavia 1U5.
До новинок можна віднести і пару колодок D508E і D509E – глибоку модернізацію відомих D273E і D274E. Вони призначені для Hyundai Accent V (HC) // Solaris II (HCr) і KIA Rio IV (YB, FB, FB / UC). У порівнянні з аналогами вони мають антишумові пластини, отвори в пластині під розтискні пружини і, звичайно ж, сучасну суміш Intelli. Укупі це істотно знижує можливість появи сторонніх шумів при гальмуванні. Ці два артикулу можуть застосовуватися і для автомобілів попереднього покоління.

Колодки D555E для Mitsubish Outlander / ASX (з електричним паркувальним гальмом) вже оцінили представники Національної поліції України – “Це гідна альтернатива оригінальним колодкам”.
Новинки вже доступні до замовлення, а технічна інформація “залита” в електронний каталог http://catalogue.dafmi.com.ua з актуальними фотографіями.