На DAfmi значне розширення асортименту

На DAfmi значне розширення асортименту

Як провідний виробник елементів гальмівної системи, компанія DAfmi постійно розширює асортимент своєї продукції. Але якщо до цих пір співробітники підприємства щорічно освоювали по 12-18 нових позицій гальмівних колодок, то цього літа актив підприємства збільшився на 84 нових найменування (47 дискових і 37 барабанних гальмівних колодок). Картка товару кожної новинки вже завантажена на сайт http://catalogue.dafmi.com.ua. З прайсом на ці вироби вже сьогодні можна ознайомитися на сайті https://dafmi.com.ua (розділ «Матеріали для скачування»).

З чим же пов’язане таке різке розширення асортименту? Все дуже просто: в результаті виходу продукції підприємства на ринок Євросоюзу стало ясно, що в товарному портфелі заводу відсутні фрикційні вироби для автомобілів, які ще широко не поширені на стандартних ринках. Тепер асортимент продукції ТОВ «ДАФМІ» поповнився 84-ма позиціями колодок дискового і барабанного гальма для найбільш ходових іномарок виробництва країн Азії та Європи.

Але і це ще не все. На підприємстві розроблена і поступово впроваджується програма «800/3». Вона передбачає, що до кінця 2021 року асортимент продукції підприємства розшириться, як мінімум, до 800 позицій гальмівних колодок. Це тягне за собою додаткові інвестиції в закупівлю нового обладнання, прес-форм, сировини, комплектуючих і т.д., – одним словом, всього необхідного для реалізації такого масштабного проекту.

Отже, етап №1 – освоєння 84 нових позицій в рамках реалізації програми «800/3» – відпрацьований. На черзі етап №2: у другій половині року компанія знову запропонує споживачеві новинки.

Більше новин читайте на сторінці DAfmi у facebook