Асортимент гальмівних дисків DAfmi збільшився до 38 найменувань!

Асортимент гальмівних дисків DAfmi збільшився до 38 найменувань!

На автозапчастному ринку України присутня настільки велика кількість брендів гальмівних дисків, що споживачеві часом дуже складно визначитися з їх вибором. Щоб не переплатити за розкручене ім’я і не промахнутися з якістю, краще робити покупку у перевірених виробників фрикційних виробів, що працюють в цій галузі не один рік.

Раніше завод «ДАФМІ» вже випускав гальмівні диски для вітчизняних автомобілів, але прийшов час наростити потенціал. На початку 2020 року підприємство вперше пропонує споживачеві широкий асортимент збалансованої пари – диск + колодка. На додаток до дисків для «жигулі» і «самар», портфель підприємства поповнився 36 артикулами гальмівних дисків для легкових автомобілів і мікроавтобусів. Вже зараз на складі DAfmi з’явилися вироби для CHEVROLET Aveo (03 – … р.в.), а також для LADA Priora і LADA Kalina діаметром 13 “і 14”.

На гальмівні диски для LADA Priora вже є перший покупець.

Гальмівні диски DAfmi виготовляються з високовуглецевого чавуну, за стандартними технологіями на сучасних потужностях підприємства-партнера, що спеціалізується на виготовленні дисків і барабанів. Після лиття кожна заготовка проходить 100% контроль на внутрішню структуру металу і відсутність пір і каверн на поверхні. Механічна обробка проводиться в повністю автоматичному режимі. Точно так же здійснюється і балансування. Кожен диск шліфується “в розмір” алмазним інструментом, після чого на виробі залишаються характерні кругові ризики. Після шліфування диски маркують стандартною інформацією: наноситься артикул і мінімальна товщина. Фінальна операція – покриття захисним розчином, упаковка в пластиковий пакет і картонну коробку разом з кольоровою інструкцією. Згідно з побажаннями клієнтів, диски упаковані по одній штуці в коробці. Інформація на етикетці дозволить торгової мережі працювати коректно і ефективно: є штрих-код, застосування, ескіз і інша інформація.

Відповідно до проведених випробувань, експлуатація дисків разом з колодками «ДАФМІ» забезпечує м’яке і безшумне гальмування, а також рівномірний знос елементів гальмівної пари. Заявлений розрахунковий ресурс гальмівних дисків в цьому випадку становить 90-120 тис. км – природньо, при справній гальмівній системі в стандартних умовах експлуатації. Про це та про інші правила заміни і експлуатації дисків написано в інструкції, що додається до кожного виробу.

Для зручності покупців кодування диска співзвучне кодуванню гальмівних колодок: наприклад, для автомобіля Daewoo Lanos підходять колодки D132 і диски TD132. Але для коректного підбору по марці, моделі автомобілю або оригінальним номером рекомендується використовувати ресурс http://catalogue.dafmi.com.ua. Там є і фотографії продукції.

Протягом року виробник планує ще розширити асортимент гальмівних дисків і додати барабани.

Примітка. В даний час дана продукція доступна тільки на ринку України, для початку експортних поставок “ДАФМІ” проводить роботи з сертифікації виробництва.

Більше новин читайте на сторінці DAfmi у facebook