«ДАФМІ» - учасник симпозіуму Friction Symposium 2019

«ДАФМІ» - учасник симпозіуму Friction Symposium 2019

Навесні нинішнього року підприємство DAfmi з робочим візитом відвідав Gianni Minetto – фахівець компанії CAME s.r.l., Італія. У червні з візитом у відповідь в Мілан на технічний симпозіум Friction Symposium 2019 була відряджена Олена Віннікова – провідний технолог ТОВ «ДАФМІ».

Мета її поїздки – підвищення технічного рівня в області рецептуробудування фрикційних сумішей і нових матеріалів, розроблених CAME s.r.l. для фрикційної промисловості, а також ознайомлення з виробництвом гальмівних колодок на Fri.Tech s.r.l., Італія.

У симпозіумі взяли участь інженери-технологи групи R & D «ТРІБО», а також технічний директор і начальник служби контролю якості і технологій «ВАТІ-АВТО», РФ.

На конференції з доповідями виступили представники CAME s.r.l .: менеджер по фрикційним матеріалами Oscar Simonazzi і, наш недавній гість, менеджер з продажу Gianni Minetto.

Oscar Simonazzi представив нові матеріали, які підвищують комфортність гальмування, стабілізують коефіцієнт тертя і запобігають “наволакиванию” металу на робочу поверхню гальмівної колодки (“наволакивание” – це одна з проблем, яка розглядалася на EvroBrake-2019).

Gianni Minetto дав слухачам рекомендації з рецептуробудування, спрямовані на дотримання сучасних правил безпеки і охорони навколишнього середовища.

Крім названих вище доповідачів, на симпозіумі виступили представники компанії Hexion Italia S.r.l. (спеціалізується у виробництві фенолформальдегидної смоли). Їх доповіді були присвячені новим розробкам в області сполучних, використовуваних у фрикційному виробництві, і новим матеріалам, які знижують запиленість фрикційних сумішей.

Особливий захват, за словами Е. Вінникової, викликало відвідування виробництва і лабораторії Fri Tech s.r.l. Принцип побудови роботи в лабораторії такий же, як в «ДАФМІ»: всі матеріали і комплектуючі проходять вхідний контроль, а готова продукція випробовується руйнівними методами контролю.

Однак відмінності є і суттєві: лабораторія Fri.Tech s.r.l. оснащена сучасним вимірювальним та випробувальним обладнанням. Що стосується виробничої сфери, то тут на Fri.Tech s.r.l. використовується суміш, яка не порошить, і автоматичне завантаження пресів.

Велика увага тут приділяється охороні навколишнього середовища. Всі гази, що виділяються на виробництві, збираються і утилізуються. Це створює сприятливі умови роботи.

На кожну нову позицію гальмівних колодок фахівці Fri.Tech s.r.l. оформляють сертифікат R90. На «ДАФМІ» цей процес почався в 2016 році з метою сертифікувати всю продукцію підприємства на відповідність Правилу R90.

Порівняння нашого заводу з італійським виробником гальмівних колодок дозволяє зробити висновок, що «ДАФМІ» – сучасний завод, який знаходиться на вірному шляху в області розвитку рецептуробудування, модернізації виробництва для поліпшення умов праці та зменшення забруднення навколишнього середовища. Так тримати, «ДАФМІ»!

Більше новин читайте на сторінці DAfmi у facebook