DAFMI - 30 років!

DAFMI - 30 років!

31 січня 2021 року в компанії DAFMI ювілей – 30 років !!!

Всі ці годі підприємство впевнено тримає статус лідера в сегменті виробників елементів гальмівних систем на ринку. Цього не могло статися без підтримки наших співробітників, клієнтів, постачальників і просто споживачів!
Ми бажаємо всім причетним особистостями і органіцзаціям успіхів і натхнення в бізнесі, міцного здоров’я, сімейного благополуччя і сподіваємося на довголітнє співробітництво протягом багатьох років.
Напередодні свята кожен наш співробітник був заохочений преміальної виплатою, а всі ветерани отримали подарунки та пам’ятні дипломи. Також подарунки отримали наші партнери-ветерани – клієнти, постачальники, сервісні організації.
На превеликий жаль, зробити велике свято зараз не представляється можливим. Тим не менш, ми будемо раді бачити на підприємстві наших партнерів окремо – в узгоджений час.
Окремі слова подяки ми висловлюємо Михайлу Миколайовичу Скляренко, засновнику і Генеральному директору DAFMI з 1991 року. Для нас Михайло Миколайович був і залишається зразком енергійної, цілеспрямованої і цілком інтелігентної особистості, здатної піклуватися в рівній мірі як про бізнес, так і про кожного співробітника. Бажаємо Михайлу Миколайовичу та його родині міцного здоров’я, радості і приємних переживань!

Бажаємо миру і розвитку!