Боротьба з підробками

Боротьба з підробками

DAFMI посилено бореться з проблемою контрафактної продукції. Виготовлення підробленої продукції – протизаконна і неетична діяльність. Це становить реальну загрозу громадській безпеці, а також завдає шкоди економічній і виробничій діяльності сотням компаній – від виробника до магазину або СТО.

У боротьбі з контрафактом фахівці DAFMI використовують всі доступні методи:
1. Інформування клієнтів про авторизованих точках продажів і справжності продукції – цьому присвячені статті на нашому сайті і на сторінці в facebook, брошури, листівки тощо. Також ця тема є обов’язковою при будь-якій зустрічі з нашими покупцями.
2. Внесення на постійній основі змін в продукцію – з одного боку продукція стає краще, а з іншого – ускладнюється і дорожчає виробництво контрафакту.
3. Спільно з покупцями активна взаємодія з місцевими правоохоронними органами.

Остання подія в цьому напрямку – завершення процесу оновлення упаковки товарів DBB. На додаток до наліпки “божа корівка” упаковка отримала сучасний дизайн в стилі “френдлі”. Спадкоємність в в кольорі та графіці – збережена. Основна відмінність – Рекомендації по заміні (інструкція) тепер надруковані на тильній стороні коробці. Інші відмінності – див. нижче.

У роздрібній мережі деякий час будуть зустрічатися два варіанти упаковки: в старому і новому дизайні.
Про випадки підробки або при виникненні питань телефонуйте: +38 056 744-9-744 або пишіть на адресу: dafmi@dafmi.com.ua.