Гальмівні диски

Гальмівні диски

Гальмівні диски DAfmi виготовляються з високовуглецевого чавуну, за стандартними технологіями на сучасних потужностях підприємства-партнера, що спеціалізується на виготовленні дисків і барабанів. Після лиття кожна заготовка проходить 100% контроль на внутрішню структуру металу і відсутність пір і каверн на поверхні. Механічна обробка проводиться в повністю автоматичному режимі. Точно так же здійснюється і балансування. Кожен диск шліфується “в розмір” алмазним інструментом, після чого на виробі залишаються характерні кругові ризики. Після шліфування диски маркують стандартною інформацією: наноситься артикул і мінімальна товщина. Фінальна операція – покриття захисним розчином, упаковка в пластиковий пакет і картонну коробку разом з кольоровою інструкцією. Згідно з побажаннями клієнтів, диски упаковані по одній штуці в коробці. Інформація на етикетці дозволить торгової мережі працювати коректно і ефективно: є штрих-код, застосовність, ескіз і інша інформація.

Відповідно до проведених випробувань, експлуатація дисків разом з колодками «ДАФМІ» забезпечує м’яке і безшумне гальмування, а також рівномірний знос елементів гальмівної пари. Заявлений розрахунковий ресурс гальмівних дисків в цьому випадку становить 90-120 тис. км – природно, при справній гальмівній системі в стандартних умовах експлуатації. Про це та про інші правила заміни і експлуатації дисків написано в інструкції, що додається до кожного виробу.

Для зручності покупців кодування диска співзвучне кодуванню гальмівних колодок: наприклад, для автомобіля Daewoo Lanos підходять колодки D132 і диски TD132. Але для коректного підбору за маркою, моделлю автомобіля або оригінальним номером рекомендується використовувати ресурс http://catalogue.dafmi.com.ua.